kliknutím na fotografie se obrázek zvětší
 

  Seřadit kuželny podle:
  Poslední aktualizace kuželen 24.04.2019
    Počet kuželen v databázi: 170
     

Kuželny řazeny abecedně

     
  Náchod
Benešov   Neratovice
Bílina   Nová Bystřice
Blansko   Nová Paka
Blatná   Nová Včelnice
Blíževedly   Nová Ves u Českých Budějovic
Bohušovice nad Ohří   Nové Hrady
Borovany   Nové Město na Moravě
Brandýs nad Labem   Nový Bor
Brno - Husovice   Olomouc - HKK
Brno - Moravská Slávia   Olomouc - Sigma
Brno - MS 2014  

Ostrava - SKK

Brno - Sokol IV  

Pardubice

Brno - Veverky   Pelhřimov
Brno - Žabovřesky   Písek
Brno - Židenice   Plzeň - Slavoj
Březovice   Plzeň - Sokol V
Cetoraz   Plzeň - Škoda
Častrov   Podbořany
Červené Pečky   Poděbrady
Červený Kostelec   Praha - Astra
Česká Kamenice   Praha - Dopravní podniky
Česká Lípa   Praha - Kobylisy
Česká Třebová   Praha - Konstruktiva
České Budějovice - Dynamo   Praha - Meteor
České Budějovice - Lokomotiva   Praha - Praga
České Meziříčí   Praha - Radotín
České Velenice   Praha - Slavia
Český Krumlov   Praha - Uhelné sklady
Dačice   Praha - Union
Děčín - Kovostroj   Praha - Vršovice
Děčín - Union   Praha - Žižkov
Dobruška   Prušánky
Dobřany - CB   Přelouč
Dobřany - TJ   Přerov
Doksy   Přeštice
Dubí   Ratíškovice
Dubňany   Rokycany
Duchcov   Rokytnice nad Jizerou
Dvůr Králové nad Labem   Rosice
Hazlov   Roudnice nad Labem
Hluk   Rudná
Holýšov   Rybník
Horní Benešov   Rychnov nad Kněžnou
Hořice   Sezimovo Ústí
Hradec Králové   Skalice u České Lípy
Cheb   Slavičín
Chomutov - Golf Club   Slavonice
Chomutov - VTŽ   Smiřice
Chotoviny   Soběnov
Chrastava   Soběslav
Chýnov   Solnice
Ivančice - Orel   Sörnewitz (Německo)
Ivančice - Réna   Spořice
Jablonec nad Nisou   Strakonice
Jaroměř   Stříbro
Jičín   Svitavy

Jihlava - PSJ

  Šanov
Jihlava - Start   Šluknov
Jilemnice   Tábor
Jindřichův Hradec   Teplice - Letná
Jirkov   Teplice - Trnovany
Kadaň   Trhové Sviny
Kamenice nad Lipou   Trutnov - Lokomotiva
Karlovy Vary - SKK   Trutnov - Poříčí
Karlovy Vary - Slavia   Třebíč - BOPO
Katovice   Třebíč - TJ
Kdyně   Údlice
Kolín   Ústí nad Labem - Lokomotiva
Kosmonosy   Ústí nad Labem - Sokol
Kostelec nad Černými lesy   Ústí nad Orlicí
Kraslice   Valašské Meziříčí
Kroměříž - KK   Valtice
Kunžak   Vejprty
Kutná Hora   Velké Popovice
Lednice   Verneřice
Lhotka   Vlašim
Liberec   Vracov
Lipník nad Bečvou   Vrchlabí
Lomnice nad Lužnicí   Vysoké Mýto
Louny   Vyškov
Machová   Zábřeh
Mikulášovice   Zlín
Milovice   Žatec
Mladá Boleslav   Žirovnice