kliknutím na fotografie se obrázek zvětší
 

  Seřadit kuželny podle:
  Poslední aktualizace kuželen 11.02.2020
    Počet kuželen v databázi: 199
     

Kuželny řazeny podle data přidání

     
Rokycany (11.02.2020)   (01.01.2017) České Budějovice - Dynamo
Svatobořice-Mistřín (04.02.2020)   (01.01.2017) České Budějovice - Lokomotiva
Ratíškovice (28.01.2020)   (01.01.2017) České Velenice
Česká Lípa (21.01.2020)   (01.01.2017) Český Krumlov

Jeseník (14.01.2020)

  (01.01.2017) Dačice
Prušánky (09.01.2020)   (01.01.2017) Děčín - Kovostroj
Krnov (17.12.2019)   (01.01.2017) Děčín - Union
 Kroměříž - KK (10.12.2019)   (01.01.2017) Dobřany - CB
Hranice (03.12.2019)   (01.01.2017) Doksy
Prostějov (13.11.2019)   (01.01.2017) Dubí
Šternberk (05.11.2019)   (01.01.2017) Dubňany
Kroměříž - Slavia (30.10.2019)   (01.01.2017) Dvůr Králové nad Labem
Otrokovice (24.10.2019)   (01.01.2017) Hazlov
Vyškov (15.10.2019)   (01.01.2017) Horní Benešov
Bojkovice (08.10.2019)   (01.01.2017) Hořice
Moravský Beroun (24.09.2019)   (01.01.2017) Hradec Králové
Kyjov (17.09.2019)   (01.01.2017) Chomutov - Golf Club
Vsetín (10.09.2019)   (01.01.2017) Chomutov - VTŽ
Nový Jičín (04.09.2019)   (01.01.2017) Chotoviny
Pec pod Čerchovem (27.08.2019)   (01.01.2017) Chrastava
Zahořany (20.08.2019)   (01.01.2017) Chýnov
Díly (16.08.2019)   (01.01.2017) Ivančice - Orel
Sörnewitz (Německo) (06.08.2019)   (01.01.2017) Jablonec nad Nisou
Břidličná (30.07.2019)   (01.01.2017) Jičín
Havlovice (24.07.2019)   (01.01.2017) Jihlava - PSJ
Újezd Svatého Kříže (18.07.2019)   (01.01.2017) Jilemnice
Útvina (09.07.2019)   (01.01.2017) Jindřichův Hradec
Bruntál (02.07.2019)   (01.01.2017) Jirkov
Šabina (25.06.2019)   (01.01.2017) Karlovy Vary - SKK
Lomnice (18.06.2019)   (01.01.2017) Karlovy Vary - Slavia
Jáchymov (11.06.2019)   (01.01.2017) Kdyně
Telnice (05.06.2019)   (01.01.2017) Kolín
Rokycany - MS 2019 (28.05.2019)   (01.01.2017) Kosmonosy
Zlín (21.05.2019)   (01.01.2017) Kostelec nad Černými lesy
Ostrava - Poruba (14.05.2019)   (01.01.2017) Kraslice
Bohumín (09.05.2019)   (01.01.2017) Kutná Hora
Teplá (30.04.2019)   (01.01.2017) Lednice
Ostrava - SKK (24.04.2019)   (01.01.2017) Lhotka
Lipník nad Bečvou (16.04.2019)   (01.01.2017) Liberec
Cheb (10.04.2019)   (01.01.2017) Lomnice nad Lužnicí
Brno - Židenice (02.04.2019)   (01.01.2017) Louny
Brno - Sokol IV (26.03.2019)   (01.01.2017) Machová
Olomouc - Sigma (19.03.2019)   (01.01.2017) Mikulášovice
Přeštice (12.03.2019)   (01.01.2017) Milovice
Stříbro (06.03.2019)   (01.01.2017) Mladá Boleslav
Benešov (27.02.2019)   (01.01.2017) Náchod
Slavičín (23.01.2019)   (01.01.2017) Neratovice
Hluk (16.01.2019)   (01.01.2017) Nová Bystřice
Brno - Veverky (10.01.2019)   (01.01.2017) Nová Paka
Brno - Žabovřesky (02.01.2019) (01.01.2017) Nová Ves u Českých Budějovic
Šanov (26.12.2018)   (01.01.2017) Nové Hrady
Ivančice - Réna (21.12.2018)   (01.01.2017) Nový Bor
Kamenice nad Lipou (14.12.2018)   (01.01.2017) Olomouc
Holýšov (28.11.2018)   (01.01.2017) Pelhřimov
Skalice u České Lípy (27.09.2018)   (01.01.2017) Plzeň - Sokol V
Duchcov (03.09.2018)   (01.01.2017) Plzeň - Škoda
Nová Včelnice (26.08.2018)   (01.01.2017) Podbořany
Plzeň - Slavoj (11.07.2018)   (01.01.2017) Poděbrady
Vrchlabí (18.02.2018)   (01.01.2017) Praha - Astra
Valašské Meziříčí (05.12.2017)   (01.01.2017) Praha - Dopravní podniky
České Meziříčí (16.08.2017)   (01.01.2017) Praha - Kobylisy
Dobruška (10.08.2017)   (01.01.2017) Praha - Konstruktiva
Jaroměř (01.08.2017)   (01.01.2017) Praha - Meteor
Solnice (25.07.2017)   (01.01.2017) Praha - Praga
Slavonice (18.07.2017)   (01.01.2017) Praha - Radotín
Žirovnice (10.07.2017)   (01.01.2017) Praha - Slavia
Kunžak (03.07.2017)   (01.01.2017) Praha - Uhelné sklady
Nové Město na Moravě (28.06.2017)   (01.01.2017) Praha - Union
Třebíč - BOPO (21.06.2017)   (01.01.2017) Praha - Vršovice
Katovice (25.04.2017)   (01.01.2017) Praha - Žižkov
Písek (19.04.2017)   (01.01.2017) Přelouč
Červený Kostelec (04.04.2017)   (01.01.2017) Přerov
Jihlava - Start (16.03.2017)   (01.01.2017) Rokytnice nad Jizerou
Brno - Moravská Slávia (09.03.2017)   (01.01.2017) Rosice
Dobřany - TJ (07.03.2017)   (01.01.2017) Roudnice nad Labem
Žatec (02.03.2017)   (01.01.2017) Rudná
Kadaň (28.02.2017)   (01.01.2017) Rychnov nad Kněžnou
Rybník (23.02.2017)   (01.01.2017) Sezimovo Ústí
Svitavy (21.02.2017)   (01.01.2017) Smiřice
Pardubice (14.02.2017)   (01.01.2017) Soběnov
Vysoké Mýto (08.02.2017)   (01.01.2017) Soběslav
Teplice - Letná (02.02.2017)   (01.01.2017) Spořice
Trutnov - Poříčí (04.01.2017)   (01.01.2017) Strakonice
Trutnov - Lokomotiva (02.01.2017)   (01.01.2017) Šluknov
(01.01.2017)   (01.01.2017) Tábor
Bílina (01.01.2017)   (01.01.2017) Teplice - Trnovany
Blansko (01.01.2017)   (01.01.2017) Trhové Sviny
Blatná (01.01.2017)   (01.01.2017) Třebíč - TJ
Blíževedly (01.01.2017)   (01.01.2017) Údlice
Bohušovice nad Ohří (01.01.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Labem - Lokomotiva
Borovany (01.01.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Labem - Sokol
Brandýs nad Labem (01.01.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Orlicí
Brno - Husovice (01.01.2017)   (01.01.2017) Valtice
Brno - MS 2014 (01.01.2017)   (01.01.2017) Vejprty
Březovice (01.01.2017)   (01.01.2017) Velké Popovice
Cetoraz (01.01.2017)   (01.01.2017) Verneřice
Častrov (01.01.2017)   (01.01.2017) Vlašim
Červené Pečky (01.01.2017)   (01.01.2017) Vracov
Česká Kamenice (01.01.2017)   (01.01.2017) Zábřeh
Česká Třebová (01.01.2017)