kliknutím na fotografie se obrázek zvětší
 

  Seřadit kuželny podle:
  Poslední aktualizace kuželen 05.01.2021
    Počet kuželen v databázi: 223
     

Kuželny řazeny podle data přidání

     
Dobruška (05.01.2021)   (21.02.2017) Svitavy
Nová Ves (okres Praha-východ) (29.12.2020)   (14.02.2017) Pardubice
Lhotka (22.12.2020)   (08.02.2017) Vysoké Mýto
Břidličná (15.12.2020)   (02.02.2017) Teplice - Letná
Vejprty (09.12.2020)   (04.01.2017) Trutnov - Poříčí
Pelhřimov (dvoudráha) (17.11.2020)   (02.01.2017) Trutnov - Lokomotiva
Plzeň - Sokol V. (čtyřdráha) (11.11.2020)   (01.01.2017)
Blíževedly (03.11.2020)   (01.01.2017) Bílina
Kosmonosy (27.10.2020)   (01.01.2017) Blansko
Litenčice (21.10.2020)   (01.01.2017) Blatná
Doksy (13.10.2020)   (01.01.2017) Bohušovice nad Ohří
Praha - Radotín (29.09.2020)   (01.01.2017) Borovany
Mikulášovice (22.09.2020)   (01.01.2017) Brandýs nad Labem
Třebechovice pod Orebem (16.09.2020)   (01.01.2017) Brno - Husovice
Horní Benešov (30.08.2020)   (01.01.2017) Brno - MS 2014
Dobroslavice (14.08.2020)   (01.01.2017) Březovice
Plzeň - Škoda (06.08.2020)   (01.01.2017) Cetoraz
Rýmařov (21.07.2020)   (01.01.2017) Častrov
Zubří (02.07.2020)   (01.01.2017) Červené Pečky
Šumperk (17.06.2020)   (01.01.2017) Česká Kamenice
Odry (10.06.2020)   (01.01.2017) Česká Třebová
Bílovec (04.06.2020)   (01.01.2017) České Budějovice - Dynamo
Sedlnice (29.05.2020)   (01.01.2017) České Budějovice - Lokomotiva
Ostrava - Hlubina (20.05.2020)   (01.01.2017) České Velenice
Chvalíkovice (13.05.2020)   (01.01.2017) Český Krumlov
Opava - Minerva (05.05.2020)   (01.01.2017) Dačice
Opava - TJ (21.04.2020)   (01.01.2017) Děčín - Kovostroj
Ostrava - Michálkovice (14.04.2020)   (01.01.2017) Děčín - Union
Kelč (07.04.2020)   (01.01.2017) Dobřany - CB
Chropyně (31.03.2020)   (01.01.2017) Dubí
Čejkovice (24.03.2020)   (01.01.2017) Dubňany
Domanín (18.03.2020)   (01.01.2017) Dvůr Králové nad Labem
Mohelnice (10.03.2020)   (01.01.2017) Hazlov
Přemyslovice (03.03.2020)   (01.01.2017) Hořice
Boskovice (25.02.2020)   (01.01.2017) Hradec Králové
Zábřeh (18.02.2020)   (01.01.2017) Chomutov - Golf Club
Rokycany (11.02.2020)   (01.01.2017) Chomutov - VTŽ
Svatobořice-Mistřín (04.02.2020)   (01.01.2017) Chotoviny
Ratíškovice (28.01.2020)   (01.01.2017) Chrastava
Česká Lípa (21.01.2020)   (01.01.2017) Chýnov

Jeseník (14.01.2020)

  (01.01.2017) Ivančice - Orel
Prušánky (09.01.2020)   (01.01.2017) Jablonec nad Nisou
Krnov (17.12.2019)   (01.01.2017) Jičín
 Kroměříž - KK (10.12.2019)   (01.01.2017) Jihlava - PSJ
Hranice (03.12.2019)   (01.01.2017) Jilemnice
Prostějov (13.11.2019)   (01.01.2017) Jindřichův Hradec
Šternberk (05.11.2019)   (01.01.2017) Jirkov
Kroměříž - Slavia (30.10.2019)   (01.01.2017) Karlovy Vary - SKK
Otrokovice (24.10.2019)   (01.01.2017) Karlovy Vary - Slavia
Vyškov (15.10.2019) (01.01.2017) Kdyně
Bojkovice (08.10.2019)   (01.01.2017) Kolín
Moravský Beroun (24.09.2019)   (01.01.2017) Kostelec nad Černými lesy
Kyjov (17.09.2019)   (01.01.2017) Kraslice
Vsetín (10.09.2019)   (01.01.2017) Kutná Hora
Nový Jičín (04.09.2019)   (01.01.2017) Lednice
Pec pod Čerchovem (27.08.2019)   (01.01.2017) Liberec
Zahořany (20.08.2019)   (01.01.2017) Lomnice nad Lužnicí
Díly (16.08.2019)   (01.01.2017) Louny
Sörnewitz (Německo) (06.08.2019)   (01.01.2017) Machová
Havlovice (24.07.2019)   (01.01.2017) Milovice
Újezd Svatého Kříže (18.07.2019)   (01.01.2017) Mladá Boleslav
Útvina (09.07.2019)   (01.01.2017) Náchod
Bruntál (02.07.2019)   (01.01.2017) Neratovice
Šabina (25.06.2019)   (01.01.2017) Nová Bystřice
Lomnice (18.06.2019)   (01.01.2017) Nová Paka
Jáchymov (11.06.2019)   (01.01.2017) Nová Ves u Českých Budějovic
Telnice (05.06.2019)   (01.01.2017) Nové Hrady
Rokycany - MS 2019 (28.05.2019)   (01.01.2017) Nový Bor
Zlín (21.05.2019)   (01.01.2017) Olomouc
Ostrava - Poruba (14.05.2019)   (01.01.2017) Pelhřimov (čtyřdráha)
Bohumín (09.05.2019)   (01.01.2017) Plzeň - Sokol V. (dvoudráha)
Teplá (30.04.2019)   (01.01.2017) Podbořany
Ostrava - SKK (24.04.2019)   (01.01.2017) Poděbrady
Lipník nad Bečvou (16.04.2019)   (01.01.2017) Praha - Astra
Cheb (10.04.2019)   (01.01.2017) Praha - Dopravní podniky
Brno - Židenice (02.04.2019)   (01.01.2017) Praha - Kobylisy
Brno - Sokol IV (26.03.2019)   (01.01.2017) Praha - Konstruktiva
Olomouc - Sigma (19.03.2019)   (01.01.2017) Praha - Meteor
Přeštice (12.03.2019)   (01.01.2017) Praha - Praga
Stříbro (06.03.2019)   (01.01.2017) Praha - Slavia
Benešov (27.02.2019)   (01.01.2017) Praha - Uhelné sklady
Slavičín (23.01.2019)   (01.01.2017) Praha - Union
Hluk (16.01.2019)   (01.01.2017) Praha - Vršovice
Brno - Veverky (10.01.2019)   (01.01.2017) Praha - Žižkov
Brno - Žabovřesky (02.01.2019)   (01.01.2017) Přelouč
Šanov (26.12.2018)   (01.01.2017) Přerov
Ivančice - Réna (21.12.2018)   (01.01.2017) Rokytnice nad Jizerou
Kamenice nad Lipou (14.12.2018)   (01.01.2017) Rosice
Holýšov (28.11.2018)   (01.01.2017) Roudnice nad Labem
Skalice u České Lípy (27.09.2018)   (01.01.2017) Rudná
Duchcov (03.09.2018)   (01.01.2017) Rychnov nad Kněžnou
Nová Včelnice (26.08.2018)   (01.01.2017) Sezimovo Ústí
Plzeň - Slavoj (11.07.2018)   (01.01.2017) Smiřice
Vrchlabí (18.02.2018)   (01.01.2017) Soběnov
Valašské Meziříčí (05.12.2017)   (01.01.2017) Soběslav
České Meziříčí (16.08.2017)   (01.01.2017) Spořice
Jaroměř (01.08.2017)   (01.01.2017) Strakonice
Solnice (25.07.2017)   (01.01.2017) Šluknov
Slavonice (18.07.2017)   (01.01.2017) Tábor
Žirovnice (10.07.2017)   (01.01.2017) Teplice - Trnovany
Kunžak (03.07.2017)   (01.01.2017) Trhové Sviny
Nové Město na Moravě (28.06.2017)   (01.01.2017) Třebíč - TJ
Třebíč - BOPO (21.06.2017)   (01.01.2017) Údlice
Katovice (25.04.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Labem - Lokomotiva
Písek (19.04.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Labem - Sokol
Červený Kostelec (04.04.2017)   (01.01.2017) Ústí nad Orlicí
Jihlava - Start (16.03.2017)   (01.01.2017) Valtice
Brno - Moravská Slávia (09.03.2017)   (01.01.2017) Velké Popovice
Dobřany - TJ (07.03.2017)   (01.01.2017) Verneřice
Žatec (02.03.2017)   (01.01.2017) Vlašim
Kadaň (28.02.2017)   (01.01.2017) Vracov
Rybník (23.02.2017)