kliknutím na fotografie se obrázek zvětší
 

  Seřadit kuželny podle:
  Poslední aktualizace kuželen 05.01.2021
    Počet kuželen v databázi: 223
     

Kuželny řazeny podle počtu drah

     
2 dráhy   4 dráhy
Bílina  
Bílovec   Benešov
Blíževedly   Blatná
Bojkovice   Bohumín
Borovany   Bohušovice nad Ohří
Boskovice   Brno - Husovice
Brandýs nad Labem   Brno - Moravská Slávia
Brno - Veverky   Brno - Sokol IV
Brno - Žabovřesky   Česká Lípa
Brno - Židenice   Česká Třebová
Bruntál   České Budějovice - Dynamo
Březovice   České Budějovice - Lokomotiva
Břidličná   České Velenice
Cetoraz   Český Krumlov
Častrov   Dačice
Čejkovice   Dobřany - CB
Červené Pečky   Dubňany
Červený Kostelec   Duchcov
Česká Kamenice   Hazlov
České Meziříčí   Horní Benešov
Děčín - Kovostroj   Hořice
Děčín - Union   Hradec Králové
Díly   Chomutov - Golf Club
Dobroslavice   Ivančice - Orel
Dobruška   Jablonec nad Nisou
Dobřany - TJ   Jeseník
Doksy   Jičín
Domanín   Jihlava - PSJ
Dubí   Kamenice nad Lipou
Dvůr Králové nad Labem   Karlovy Vary - SKK
Havlovice   Kdyně
Hluk   Kostelec nad Černými lesy
Holýšov   Kraslice
Hranice   Kroměříž - KK
Cheb   Kutná Hora
Chomutov - VTŽ   Liberec
Chotoviny   Lomnice
Chrastava   Náchod
Chropyně   Nová Bystřice
Chvalíkovice   Nové Hrady
Chýnov   Opava - TJ
Ivančice - Réna   Ostrava - Poruba
Jáchymov   Otrokovice
Jaroměř   Pelhřimov
Jihlava - Start   Plzeň - Slavoj
Jilemnice   Plzeň - Sokol V.
Jindřichův Hradec   Plzeň - Škoda
Kadaň   Podbořany
Karlovy Vary - Slavia   Poděbrady
Katovice   Praha - Radotín
Kelč   Praha - Slavia
Kolín   Praha - Union
Krnov   Praha - Žižkov
Kroměříž - Slavia   Prostějov
Kunžak   Přelouč
Kyjov   Přemyslovice
Lednice   Ratíškovice
Lhotka   Rokycany
Lipník nad Bečvou   Rosice
Litenčice   Rychnov nad Kněžnou
Lomnice nad Lužnicí   Rýmařov
Louny   Slavonice
Machová   Sörnewitz (Německo)
Mikulášovice   Strakonice
Milovice   Stříbro
Mladá Boleslav   Svatobořice-Mistřín
Mohelnice   Šanov
Moravský Beroun   Šumperk
Neratovice   Tábor
Nová Paka   Teplá
Nová Včelnice   Teplice - Letná
Nová Ves u Českých Budějovic   Trutnov - Lokomotiva
Nové Město na Moravě   Třebíč - TJ
Nový Bor   Ústí nad Labem - Lokomotiva
Nový Jičín   Valašské Meziříčí
Odry   Valtice
Olomouc - Sigma   Vrchlabí
Opava - Minerva   Vsetín
Ostrava - Hlubina  

Vyškov

Ostrava - Michálkovice   Zábřeh
Ostrava - SKK   Zlín
Pardubice   Žirovnice
Pec pod Čerchovem    
Pelhřimov   1 dráha
Písek   Nová Ves (okres Praha-východ)
Plzeň - Sokol V.    
Praha - Astra   6 drah
Praha - Dopravní podniky   Blansko
Praha - Kobylisy   Jirkov
Praha - Meteor   Kosmonosy
Praha - Praga   Praha - Konstruktiva
Praha - Uhelné sklady   Přerov
Praha - Vršovice   Vracov
Prušánky    
Přeštice   8 drah
Rokytnice nad Jizerou   Brno - MS 2014
Roudnice nad Labem   Olomouc
Rudná   Rokycany - MS 2019
Rybník    
Sedlnice    
Sezimovo Ústí    
Skalice u České Lípy    
Slavičín    
Smiřice    
Soběnov    
Soběslav    
Solnice    
Spořice    
Svitavy    
Šabina    
Šluknov    
Šternberk    
Telnice    
Teplice - Trnovany    
Trhové Sviny    
Trutnov - Poříčí    
Třebechovice pod Orebem    
Třebíč - BOPO    
Údlice    
Újezd Svatého Kříže    
Ústí nad Labem - Sokol    
Ústí nad Orlicí    
Útvina    
Vejprty    
Velké Popovice    
Verneřice    
Vlašim    
Vysoké Mýto    
Zahořany    
Zubří    
Žatec